W związku z prognozowanymi przez IMGW bardzo wysokimi temperaturami Łańcucki Zakład Komunalny Sp. z o.o. uprzejmie prosi o wystawianie w dniach od 29.06 – 03.07 (tj. od poniedziałku do piątku) zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych zmieszanych, bioodpadów oraz odpadów segregowanych przed godz. 5:00 rano.
Apelujemy również o racjonalne gospodarowanie wodą oraz ograniczenie jej zużycia ściśle do celów bytowych, aby zapewnić stabilne ciśnienie i zapobiec przerwom w dostawie dla wszystkich mieszkańców.
Przeczytaj również poprzednia informację – apel z dnia 24 czerwca 2026 > Oszczędzajmy wodę! – Apelujemy, prosimy.