Group 46
Łańcucki Zakład Komunalny

Sp. z o.o.

Sprawdź najnowsze aktualności:

Group 4
Łańcucki Zakład Komunalny

Sp. z o.o.

Sprawdź najnowsze aktualności:

Group 47
Łańcucki Zakład Komunalny

Sp. z o.o.

Sprawdź najnowsze aktualności:

previous arrow
next arrow

O nas

 

Od blisko 20 lat istniejemy na łańcuckim rynku pogrzebowym służąc Państwu wsparciem w najtrudniejszych chwilach.

 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w świadczeniu kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Zostaliśmy docenieni przez rzeszę usatysfakcjonowanych klientów.

 

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom realizujemy wszelkie zamówienia gwarantując najwyższą jakość usług.

Nasz Zakład Pogrzebowy jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Posiadamy własną chłodnię, co jest znacznym ułatwieniem. Gwarantujemy, że Ciało Osoby Zmarłej będzie godnie oczekiwało na przygotowania do Ostatniego Pożegnania. Posiadamy również własną kaplicę pogrzebową, która jest miejscem pożegnania się Rodziny i Przyjaciół z Osobą Zmarłą. Administrujemy również Miejskim Cmentarzem Komunalnym.

 

Celem naszego zakładu jest oferowanie najwyższej jakości usług pogrzebowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bolesne jest odejście bliskiej Nam osoby dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i wszystkie oferowane usługi pogrzebowe dobieramy w zależności od Państwa oczekiwań. Naszą ofertę dostosowujemy do możliwości finansowych każdego klienta.

 

Komfort, wygoda i duży wachlarz usług, a także wykwalifikowany i rzetelny personel pozwalają zapewnić Państwu pełne zadowolenie w zorganizowaniu ostatniej drogi w taki sposób, by jak najpełniej oddać cześć pamięci.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że> osobistego kontaktu i bezpośredniej rozmowy> nic nie zastąpi,  dlatego też na naszych stronach prezentujemy najważniejsze informacje, które dadzą czytelny obraz kim jesteśmy, czym się zajmujemy i jak możemy pomóc w tej trudnej chwili.

Regulamin Cmentarza Komunalnego w Łańcucie

Uchwała Nr VII/45/2015 Rady Miasta Łańcuta z 28.04.2015 r.

Skontaktuj się z nami

Spotkajmy się

 

Łańcucki Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Łańcucie,
37-100 Łańcut ul. Traugutta 20.

 

e-mail: biuro@lzk-lancut.pl

 

Skip to content